所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28PLCC |
| Translation | PECL to TTL |
| Logic Function | Latched Translator |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Logic Family | ECL |
| Standard Package | Cut Tape |
| Maximum Low Level Output Current | 24 mA |
| Maximum High Level Output Current | -15 mA |
| Maximum Propagation Delay Time @ Maximum CL | 6.27@5V ns |
咨询QQ
热线电话