所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 16-SOIC W |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 15µA |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
| Standard Package | 1 |
| Frequency | 2MHz |
| Type | Programmable Timer |
| Other Names | MC14536BDWR2OSCT |
| Package/Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话