所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Single Supply Voltage | 3|5 |
| Maximum On Resistance | 200@3V |
| Maximum Power Dissipation | 450 |
| Type | Analog Multiplexer |
| Maximum Turn-Off Time | 160@2V |
| EU RoHS | Compliant |
| Power Supply Type | Single|Dual |
| Number of Channels per Chip | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -55 |
| Configuration | Dual 4:1 |
| Supplier Package | TSSOP |
| Standard Package Name | TSSOP |
| Multiplexer Architecture | 4:1 |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Maximum Single Supply Voltage | 6 |
| Minimum Dual Supply Voltage | ±1 |
| Typical Dual Supply Voltage | ±3|±5 |
| Maximum Dual Supply Voltage | ±6 |
| Number of Inputs per Chip | 8 |
| Pin Count | 16 |
| Number of Outputs per Chip | 2 |
| Minimum Single Supply Voltage | 2 |
| Packaging | Rail |
| Maximum Turn-On Time | 245@2V |
| Lead Shape | Gull-wing |
咨询QQ
热线电话