所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 51 x 4.5mm |
| Height | 4.5mm |
| Length | 51mm |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Supported Bus Interfaces | UART |
| Supported Frequency Bands | 1900 MHz, 2100 MHz, 900 MHz |
| Supported I/O Interfaces | USB |
| Supported Standards | EDGE, GPRS, GSM |
| Width | 30mm |
| Protocol | :- |
| Supply Voltage Min | :3V |
| Supply Voltage Max | :3.6V |
| Frequency RF | :2.1MHz |
| Position Accuracy | :- |
| Module Interface | :USB |
| Supply Voltage Range | :3V to 3.6V |
| Weight (kg) | 0.2 |
| Tariff No. | 85177090 |
咨询QQ
热线电话