所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - Industrial Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 8 VDC to 32 VDC |
| Load Voltage Rating | 180 VAC to 280 VAC |
| Load Current Rating | 25 A |
| Output Device | SCR |
| Mounting Style | Panel |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | MCPC |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Termination Style | Screw |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 25A |
| Voltage - Load | 180 ~ 280 V |
| Output Type | AC, Linear Controlled |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Input | 8 ~ 32VDC |
| Package/Case | Hockey Puck |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Input Current | 25 A |
| Package / Case | Hockey Puck |
| Line Voltage | 180-280 VAC |
| Control Range | 8-32 VDC |
| MainCategory | Controllers |
| SubCategory | Proportional Controller |
咨询QQ
热线电话