所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 8 VDC to 32 VDC |
| Load Current Rating | 25 A |
| Output Device | SSR |
| Maximum Operating Temperature | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Product Type | Industrial Mount |
| Series | MCS |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 25A |
| Voltage - Load | 180 ~ 280 V |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | AC, Linear Controlled |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 10 |
| Voltage - Input | 8 ~ 32VDC |
| Package/Case | Hockey Puck |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| SubCategory | Auxiliary Modules |
| Control Voltage | 5-32 VDC |
| MainCategory | Soft Start/Stop |
| Line Voltage | 180-280 VAC |
| Input Current | 30 mA |
咨询QQ
热线电话