所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Miniature |
| Current Rating | 0.125 A |
| Acting | Slow Blow |
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Specialty Fuses |
| Product Type | Ceramic Fuse |
| Body Style | Cartridge Fuses |
| Voltage Rating AC | 250 V |
| Fuse Type | Time Delay / Slow Blow |
| Fuse Size / Group | 3AG (6.3 mm x 32 mm) |
| Dimensions | 31.75 mm L x 6.35 mm D |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Clip |
| Series | MDA |
| Case Diameter | 6.35 mm |
| Case Length | 31.75 mm |
| Indicator Style | Without Indicator |
| Mounting Type | Holder |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Packaging | Bulk |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Response Time | Slow |
| Other Names | MDA-1-8-R |
| Package/Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 0.096000 oz |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
咨询QQ
热线电话