所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Color | Black |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle, Bottom Entry |
| Contact Finish | Gold |
| Packaging | Bulk |
| Number of Rows | 2 |
| Height Above Board | 0.197" (5.00mm) |
| Standard Package | 100 |
| Termination | Solder |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Number of Positions | 16 |
| Number of Positions Loaded | All |
咨询QQ
热线电话