所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| EU RoHS | Supplier Unconfirmed |
| Maximum Operating Temperature | 50 |
| Package Height | 60 |
| Package Width | 42 |
| PCB | 7 |
| Package Length | 105 |
| Minimum Operating Temperature | -10 |
| Pin Count | 7 |
| Subcategory | Specialized Sensor |
| Lead Time | 98 Days |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Current - Supply | 500mA |
| Voltage - Supply | 22.8 V ~ 25.2 V |
| Standard Package | 1 |
| Output | 4mA ~ 20mA |
| Oxygen Range | 1 mbar ~ 250 mbar |
| Type | Oxygen |
| Accuracy | ±2% |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话