所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resettable Fuses |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Current Rating | 100 A |
| Resistance | 0.25 Ohms |
| Maximum Voltage DC | 15 V |
| Hold Current | 1.5 A |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Trip Current | 3 A |
| Series | MF-SM |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Current Rating (Max) | 100 A |
| Dimensions | 9.5 mm L x 6.71 mm W x 3.18 mm H |
| Maximum Voltage | 15 VDC |
| Package / Case | 3425 (8763 metric) |
| Packaging | Reel |
| Factory Pack Quantity | 1500 |
| Type | PTC Resettable Fuses |
| Current - Max | 100A |
| Voltage - Max | 15V |
| Time to Trip | 5s |
| Standard Package | 1,500 |
| R Min/Max | 0.060 ~ 0.250 Ohm |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 1.5A |
| Current - Trip (It) | 3A |
| Package/Case | 2-SMD |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Current Rating - Max | 100 A |
| Brand | Bourns |
| Height | 3.18 mm |
| Length | 9.5 mm |
| Pd - Power Dissipation | 1.9 W |
| Tradename | Multifuse |
咨询QQ
热线电话