所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Resettable Fuses - PPTC |
| Hold Current | 15 A |
| Dimensions | 11.4 mm L x 3.85 mm W x 1.15 mm H |
| Operating Temperature Range | - 30 C to + 100 C |
| Series | MHP-TA |
| Maximum Voltage | 9 V |
| Trip Current | 30 A |
| Part # Aliases | RF3037-000 |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话