所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Switching Supplies |
| Open Frame/Enclosed | Open Frame |
| Output Power Rating | 45 W |
| Input Voltage | 80 VAC to 270 VAC |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Voltage (Channel 1) | 48 VDC |
| Output Current (Channel 1) | 0.95 A |
| Commercial/Medical | Medical |
| Length | 76.2 mm |
| Width | 50.8 mm |
| Height | 25.4 mm |
| Dimensions | 76.2 mm L x 50.8 mm W |
| Output Current-Channel 1 | 0.95 A |
| Series | MINT1045 |
| Output Voltage-Channel 1 | 48 VDC |
咨询QQ
热线电话