所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Diameter | 44.45 mm |
| Lead Spacing | 25.4 mm |
| Leakage Current | 0.002 uA |
| Load Life | 2000 hr |
| Series | MLP |
| Standard Package | 10 |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Product | Flat Pack Electrolytic Capacitors |
| Ripple Current | 3.2 A |
| Dimensions | 2 in L x 0.5 in H |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 85 C |
| Voltage Rating | 150 VDC |
| Termination Style | Radial |
| Capacitance | 770 uF |
| Case Length | 2 in |
| Case Width | 1.75 in |
| Tolerance | 20 % |
| Lead Style | Straight |
| ESR | 166 mOhms |
咨询QQ
热线电话