所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Self Locking Stainless Steel Tie |
| Standard Package | Bag |
| Packaging | Carton |
| Style | Self Locking |
| EU RoHS | Compliant |
| Body Material | Stainless Steel |
| Product Length | 998 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Color | Silver |
| Material | Steel, 304 |
| Bundle Diameter | 12.00" (304.80mm) |
| Tensile Strength | 450 lbs (204.12 kg) |
| Width | 0.310" (7.87mm) |
| Length | 3.27' (998.22mm) |
| rohs | 12.00" (304.80mm) |
| Bundle Diameter Max - mm | 304 |
| Clip | Self-Locking |
| Package Quantity | 25 |
| Clip Material | Stainless Steel |
| Manufacturer Series | Pan-Steel™ |
| Tie Material | Stainless Steel |
| Bundle Diameter - nominal | Larger than 10.00 in |
| Bundle Diameter Max - in | 12.00 |
咨询QQ
热线电话