Melexis Technologies NV
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | Ratiometric Output |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Output Type | Analog, Ratiometric |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Standard Package | 100 |
| Current - Output (Max) | 0.1mA |
| Type | Hall Effect Switch |
| Package/Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Short Body |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话