所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Dimensions | 5.43 x 1.2 x 3.79mm |
| Height | 3.79mm |
| Length | 5.43mm |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Maximum Operating Temperature | +85 °C |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature | -40 °C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Pin Count | 4 |
| Width | 1.2mm |
咨询QQ
热线电话