Melexis Technologies NV
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Output Type | Analog, Ratiometric |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 9mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | 2.6mT ~ 210mT |
| Standard Package | 100 |
| Current - Output (Max) | 1.25mA |
| Type | Linear - Programmable |
| Package/Case | 4-SIP |
| Package / Case | 4-SIP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话