所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Output Type | Analog, PWM, SPI |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 8.5mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Sensing Range | ±700mT |
| Standard Package | 3,000 |
| Current - Output (Max) | 20mA |
| Type | Linear - Programmable |
| Package/Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | * |
| Other Names | MLX90316EDC-BCG-000-REDKR |
| 电流 - 输出(最大值) | 20mA |
| 系列 | Triaxis™ |
| 供应商器件封装 | 8-SOIC |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 类型 | Linear - Programmable |
| 封装/外壳 | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| 感应范围 | ±700mT |
| 输出类型 | Analog, PWM, SPI |
| 电流 - 电源 | 8.5mA |
| B(min) | 20 mT |
| B(max) | 126 mT |
| Vcc(min) | 4.5 V |
| Package | SOIC8 |
| Icc | 12.5 mA |
| Mounting | THT |
| Vcc(max) | 5.5 V |
| Top(max) | 85 °C |
| Resolution | 12 bits |
| Top(min) | -40 °C |
| Technology | progam |
| Output | ANALOG PWM |
| Automotive | AEC-Q(100) |
| Programmable | JA |
| SetPoints | 2 |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话