Melexis Technologies NV
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Features | High Sensitivity |
| Supplier Device Package | TSOT-23-3 |
| Output Type | Digital, Open Drain |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Current - Supply | 3mA |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 24 V |
| Sensing Range | 4.7mT Trip, -4.7mT Release |
| Standard Package | 100 |
| Current - Output (Max) | 70mA |
| Type | Bipolar Latch |
| Package/Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话