所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supplier Package | SOT-23 |
| Standard Package Name | SOT-23 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Configuration | Dual Common Cathode|Single |
| Direction Type | Uni-Directional|Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 21.2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Working Voltage | 12.8 |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Minimum Operating Temperature | -65 |
| Maximum Leakage Current | 0.1 |
| Type | TVS |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 21.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 14.3V |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 12.8V |
| Applications | General Purpose |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Standard Package | 3,000 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 40W |
| Other Names | MMBZ15VDLDITR |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 1.9A |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话