所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | TVS |
| Pin Count | 3 |
| Direction Type | Uni-Directional|Bi-Directional |
| Maximum Clamping Voltage | 46 V |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| ESD Protection Voltage | 30@Contact Disc/2@MM kV |
| Maximum Working Voltage | 26 V |
| Maximum Leakage Current | 0.005 uA |
| Capacitance Value | 55 pF |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话