所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Diode Capacitance | 4 pF |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Switching Diodes |
| Maximum Power Dissipation | 200 mW |
| Forward Continuous Current | 200 mA |
| Maximum Reverse Leakage Current | 25 nA |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Peak Reverse Voltage | 100 V |
| Packaging | Reel |
| Recovery Time | 4 ns |
| Max Surge Current | 500 mA |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Series | MMDL914 |
| Package / Case | SOD-323 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话