所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500nA @ 75V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1V @ 10mA |
| Standard Package | 3,000 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Thermal Resistance | 635°C/W Ja |
| Supplier Device Package | SOD-323 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Operating Temperature - Junction | 150°C (Max) |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA (DC) |
| Package/Case | SC-76, SOD-323 |
| Speed | Small Signal = |
| Diode Type | Standard |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Product | Switching Diodes |
| Package / Case | SOD-323 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Diode Capacitance | 4 pF |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| If - Forward Current | 200 mA |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 150 C |
| Series | MMDL914 |
| Brand | Micro Commercial Components (MCC) |
| Ir - Reverse Current | 25 nA |
| Peak Reverse Voltage | 100 V |
| Recovery Time | 4 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C |
| Pd - Power Dissipation | 200 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Vf - Forward Voltage | 1 V |
| Max Surge Current | 500 mA |
咨询QQ
热线电话