所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Description/Function | Compact certifying tool with wide 70 dBm range |
| Product Category | Environmental Test Equipment |
| Features | Fiber certification for multimode and single mode applications |
| Measures | dBm |
| Unit Weight | 1 lb |
| Equipment Type | Moisture Power Meter |
| Measured Components | Moisture |
| Voltage | 9 V |
| Accuracy | 0.15 dB |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Meter type | hygrometer |
| Body dimensions | 192 x 30 x 45mm |
| Humidity measuring resolution | 0.1% RH |
| Weight | 108g |
| Multiplicity | 1 |
| Power supply | 2 batteries 1,5V LR03 (AAA) |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Humidity measuring range | 0...100% RH |
咨询QQ
热线电话