所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Marker Plate |
| Standard Package | Labels - sheet or roll |
| Product Category | Wire Identification |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Markers, Tie On |
| Material | Nylon |
| Color | White |
| Width | 19 mm |
| Length | 44.4 mm |
| Features | Attached with cable ties |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Subcategory | Cable Markers |
| Lead Time | 14 Days |
| Legend | Blank |
| Size | 0.75" W x 1.75" L (19.0mm x 44.4mm) |
| rohs | 0.75" W x 1.75" L (19.0mm x 44.4mm) |
| Unit Weight | 2.400000 oz |
| Marker Dimensions | :19.1mm x 44.5mm |
| Legend Color | :- |
| Marker Color | :White |
| Marker Material | :Nylon |
| Accessory Type | :Marker Plate |
| Background Color | :White |
| External Height | :0.75" |
| External Width | :1.75" |
| Weight (kg) | 0.041 |
| Tariff No. | 39269097 |
咨询QQ
热线电话