所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Marker Plate |
| Standard Package | Labels - sheet or roll |
| Product Category | Wire Identification |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Markers, Tie On |
| Material | Nylon |
| Color | White |
| Width | 19 mm |
| Length | 44.4 mm |
| Features | Attached with cable ties |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Subcategory | Cable Markers |
| Lead Time | 14 Days |
| Unit Weight | 12.800001 oz |
| Series | * |
| Other Names | 07498365021 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Tie Width Max | 0.190 in |
| Package Quantity | 1000 |
| Mounting | 4 Hole |
| Plate Type | Cable Tie Marker Plate |
| Manufacturer Series | MP |
咨询QQ
热线电话