所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Metal Film |
| Resistance Value | 30 mOhm |
| Tolerance | 1 % |
| Power Rating | 5 W |
| Product Diameter | 8.38 mm |
| Product Length | 23.5 mm |
| Temperature Coefficient | ±50 to ±400 ppm/°C |
| Operating Temperature | -55 to 275 °C |
| Case Style | Molded |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Standard Package | Bulk |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 0.03 |
| Features | Current Sense |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Size / Dimension | 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm) |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Composition | Metal Element |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话