所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Diameter | 2.5 mm |
| Product | Thin Film Resistors Through Hole |
| Product Category | Thin Film Resistors |
| Lead Diameter | 0.6 mm |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | MRS25 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 155 C |
| Termination Style | Axial |
| Resistance | 681 kOhms |
| Temperature Coefficient | 50 PPM / K |
| Packaging | Reel |
| Tolerance | 1 % |
| Case Length | 6.5 mm |
| Power Rating | 600 mW |
| Type | Professional Thin Film Leaded Resistors |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话