所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Material - Housing & Prism | High Density Polyethylene (PEHD) |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Voltage Rating | 110VDC, 250VAC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 55°C |
| Standard Package | 1 |
| Output Configuration | SPST-NC, 750VA |
| Type | Liquid |
| Other Names | 725-1096 |
| Body Material | Polyethylene |
| Cable Length | 5m |
| Device Type | Float |
| Maximum Current | 1 (dc) A, 4 (ac) A |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Switch Output | Direct Load |
| rohs | Compliant |
| 开关输出 | 直接装入 |
| 最大压力 | 10bar |
| 装置类型 | 浮动 |
| 最高工作温度 | +55°C |
| 最低工作温度 | 0°C |
| 主体材料 | PE |
| 电缆长度 | 5m |
| 最大电流 | 1(直流)A、4(交流)A |
咨询QQ
热线电话