所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Supply Voltage Range | :- |
| No. of Phases | :(Not Available) |
| Operating Temperature Min | :-25°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Breaking Capacity Current AC | :100kA |
| Contact Rating | :0.16A to 0.25A |
| External Depth | :72.4mm |
| External Length / Height | :90mm |
| External Width | :45mm |
| IP / NEMA Rating | :IP20 |
| Weight (kg) | 0.215 |
| Tariff No. | 85044084 |
咨询QQ
热线电话