所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 64TQFP |
| Converter Type | ADC|DAC |
| Data Rate | 0.001 Msps |
| Number of ADCs | 1 |
| Number of DACs | 4 |
| Resolution | 24 Bit |
| Operating Supply Voltage | 3|5 V |
| Maximum Settling Time | 8(Typ) us |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Data Conversion Systems |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TQFP-64 |
| Packaging | Reel |
| Conversion Rate | 0.001 MSPs |
| Input Type | CMOS |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Settling Time | 8 us |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Serial, Parallel |
| Sampling Rate (Per Second) | 1k |
| Supplier Device Package | 64-TQFP (10x10) |
| Voltage Supply Source | Analog and Digital |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Type | ADC and DAC: MCU Based |
| Package/Case | 64-TQFP |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | MSC1211Y4 |
| Unit Weight | 0.009690 oz |
| Package Type | TQFP |
| Pin Count | 64 |
| Digital Interface Type | Parallel/Serial |
| Rad Hardened | No |
| Number of DAC's | 4 |
咨询QQ
热线电话