所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tube |
| Resistance (Ohms) | 180 |
| Power Per Element | 200mW |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit Type | Bussed |
| Supplier Device Package | 8-SIP |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Height | 0.195" (4.95mm) |
| Size / Dimension | 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 7 |
| Standard Package | 28 |
| Tolerance | ±1% |
| Package/Case | 8-SIP |
咨询QQ
热线电话