所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package Type | SIP |
| Number of Resistors | 7 |
| Number of Terminals | 8 |
| Power Rating | 1 W |
| Type | Network |
| Circuit Designator | BUS |
| Technology | Thick Film |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Resistance Value | 180 Ohm |
| Temperature Coefficient | ±100 ppm/°C |
| Standard Package | Bulk |
| Resistance Value | 180 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Power Rating per Resistor | 0.2 (1/5) |
| Product Depth | 2.29 |
| Temperature Coefficient | ±100 |
| Termination Style | Pin |
| Product Length | 20.07 |
| Product Height | 4.95 |
| Packaging | Tube |
| Power Rating | 1 |
| Tolerance | 2% |
| Mounting | Through Hole |
| Case Style | Molded |
| Terminal Pitch | 2.54 |
| Package/Case | SIP |
| Resistor Values | 180 Ohms |
| Factory Pack Quantity | 28 |
| Product Category | Resistor Networks & Arrays |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Lead Spacing | 2.54 mm |
| Circuit Type | Bussed |
| Case Length | 20.07 mm |
| Power per Element | 0.2 W (1/5 W) |
| Number of Pins | 8 |
| Case Height | 2.29 mm |
| Series | MSP |
| Case Width | 8.89 mm |
| Product Type | Networks |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话