所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Current Rating | 600mA |
| DC Resistance (DCR) | 200 mOhm Max |
| Height (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) |
| Standard Package | 4,000 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedance @ Frequency | 5 Ohm @ 100MHz |
| Package/Case | 0805 (2012 Metric) |
| Factory Pack Quantity | 4000 |
| Product | Ferrite Chip Beads |
| Product Category | EMI Filter Beads, Chips & Arrays |
| Dimensions | 1.2 mm W x 2 mm L x 0.9 mm H |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Series | MT |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Case Length | 2 mm |
| Case Height | 0.9 mm |
| Package / Case | 0805 (2012 metric) |
| Impedance | 5 Ohms |
| Case Width | 1.2 mm |
| Tolerance | 25 % |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话