所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| EU RoHS | Compliant |
| Type | Kit |
| Selling Alternatives | MT48K1NN |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 30 Days |
| Termination Style | Solder |
| Connector Type | 1/4" Phone Jack |
| Number of Rows | 2 |
| Standard Package | 1 |
| Number of Positions | 48 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Product Category | Patch Panels |
| Normalling | Non-Normalled |
| Depth | 8.8 in |
| Number of Positions / Contacts | 48 |
| Contact Plating | Gold |
| Product Type | Longframe |
| Height / Number of Racks | 1.75 in (1 Rack Units) |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Contact Material | Steel |
咨询QQ
热线电话