te connectivity / raychem wire
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Heat Shrinkable Tubing |
| Standard Package | Shrink Tubing - 4 ft sticks |
| Features | Fluid Resistant |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Color | Clear |
| Inner Diameter - Recovered | 0.093" (2.36mm) |
| Material | Polyolefin |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Other Names | 9905392003 |
| Operating Temperature | -70°C ~ 105°C |
| Recovered Wall Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Inner Diameter - Supplied | 0.187" (4.8mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 1,000 |
咨询QQ
热线电话