所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC |
| Telecommunication Standards Supported | ANSI/TIA/EIA-716|ETSI/ETS 300 778-1|GR-30|SIN227|SIN242|SR-TSV-002476|TIA/EIA-777 |
| Fabrication Technology | CMOS |
| Maximum Data Rate | 1212 Bd |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Typical Supply Current | 2.8 mA |
| Operating Frequency | 3.58 MHz |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话