所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24SSOP |
| Operating Frequency | 3.58 MHz |
| Typical Supply Current | 3.1 mA |
| Typical Operating Supply Voltage | 3 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 V |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Series | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3 V |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product | DTMF - Dual-tone Multi-frequency Transceivers |
| Operating Supply Current | 3 mA |
| Brand | Microsemi |
| Pd - Power Dissipation | 1 W |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Packaging | Tube |
| Frequency | 3.58 MHz |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SSOP-24 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话