所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 48SSOP |
| Number of Ports | 8 |
| Fabric Size | 256 x 256 |
| Switching Bandwidth | 16.384 Mbps |
| Switch Core | Non-Blocking |
| Port Speed | 2.048 Mbps |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Series | * |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 120 |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Brand | Microsemi |
| Package / Case | SSOP-48 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Current - Max | 4 mA |
| Supply Voltage - Max | 3.6 V |
| Tradename | ST-BUS |
| Pd - Power Dissipation | 1 W |
| Supply Voltage - Min | 3 V |
| Configuration | 8 x 32 |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话