所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28SSOP |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| On-Chip Ring Relay Driver | Yes |
| Longitudinal Balanced | 55 dB |
| Loop Current | 32 mA |
| Minimum Operating Supply Voltage | ±4.75 V |
| Typical Operating Supply Voltage | ±5 V |
| Typical Supply Current | 11(Max) mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
咨询QQ
热线电话