所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 2V Green, 2V Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Lens Style/Size | Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4 |
| Color | Green, Red |
| Viewing Angle | 75° |
| Millicandela Rating | 5mcd Green, 5mcd Red |
| Packaging | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm, 660nm |
| Standard Package | 250 |
| Current - Test | 20mA |
| Height | 8.63mm |
| Lens Type | Diffused, White |
| Package/Case | Radial |
咨询QQ
热线电话