所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Peak Repetitive Off-State Voltage, Vdrm | :600V |
| Gate Trigger Current Max, Igt | :7µA |
| Current It av | :510mA |
| On State RMS Current IT(rms) | :800mA |
| Peak Non Rep Surge Current Itsm 50Hz | :8A |
| Holding Current Max Ih | :5mA |
| Gate Trigger Voltage Max Vgt | :800mV |
| Thyristor Case | :TO-92 |
| No. of Pins | :3 |
| MSL | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.000322 |
| Tariff No. | 85412100 |
咨询QQ
热线电话