所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Size / Dimension | 4.39" L x 0.88" W x 3.34" H (111.5mm x 22.3mm x 84.8mm) |
| Rechargeability | Yes |
| Weight | 1.3 lbs (589.7g) |
| Voltage - Rated | 12V |
| Termination Style | Solder Tab |
| Number of Cells | 10 |
| Battery Cell Size | SC |
| Battery Chemistry | Nickel Cadmium |
| Standard Package | 1 |
| Capacity | 1.9Ah |
| Other Names | SY122-L025 |
| Structure | Front to Back, 5 Rows x 2 Cells |
咨询QQ
热线电话