所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8VDFPN EP |
| Cell Type | NOR |
| Density | 128 Mb |
| Architecture | Sectored |
| Block Organization | Symmetrical |
| Location Of Boot Block | Bottom |
| Typical Operating Supply Voltage | 3|3.3 V |
| Sector Size | 64Kbyte x 256 |
| Timing Type | Synchronous |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Address Bus Width | 24 Bit |
| Interface Type | Serial-SPI |
| Page Size | 256 byte |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Format - Memory | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-VDFPN (MLP8) (8x6) |
| Memory Type | FLASH - NOR |
| Memory Size | 128M (16M x 8) |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Interface | SPI Serial |
| Speed | 108MHz |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话