所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 16SO |
| Cell Type | NOR |
| Density | 128 Mb |
| Architecture | Sectored |
| Block Organization | Symmetrical |
| Location Of Boot Block | Bottom |
| Typical Operating Supply Voltage | 3|3.3 V |
| Sector Size | 64Kbyte x 256 |
| Timing Type | Synchronous |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Address Bus Width | 24 Bit |
| Interface Type | Serial-SPI |
| Page Size | 256 byte |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 7.6(Max) |
| Package Length | 10.5(Max) |
| PCB | 16 |
| Address Bus Width | 24 |
| Density | 128M |
| Typical Operating Supply Voltage | 3|3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Number of Words | 16M |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | SO |
| Standard Package Name | SOIC |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Programming Voltage | 2.7 to 3.6|8.5 to 9.5 |
| Number of Bits per Word | 8 |
| Boot Block | Yes |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.7 |
| Pin Count | 16 |
| Maximum Operating Current | 20 |
| Package Height | 2.35(Max) |
| Maximum Random Access Time | 7 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.6 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Format - Memory | FLASH |
| Supplier Device Package | 16-SO W |
| Memory Type | FLASH - NOR |
| Memory Size | 128M (16M x 8) |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Interface | SPI Serial |
| Speed | 108MHz |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话