所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Temperature | +55°C |
| Minimum Temperature | 0°C |
| Number of Displays | 2 |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 12.5A |
| Output Voltage | 8V |
| Power Rating | 100W |
| Supply Voltage | 100 → 240V ac |
| Type | Digital |
| Power Supply Output Type | :Adjustable |
| No. of Outputs | :1 |
| Output Voltage Min | :0V |
| Output Voltage Max | :8V |
| Output Current Min | :0A |
| Output Current Max | :12.5A |
| Input Voltage | :86V AC to 264V AC, 100V AC to 240V AC |
| Plug Type | :- |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Manufacturers Warranty | :3 Years |
| Weight (kg) | 11.8 |
| Tariff No. | 85043180 |
| Brand/Series | N6700Series |
| Current,Output | 12.5A |
| ModuleType | Basic |
| Power,Output | 100W |
| Voltage,Output | 8V |
咨询QQ
热线电话