所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Response Time | 10ms |
| Connection Method | Cable |
| Ingress Protection | IP62 |
| Output Configuration | PNP - Open Collector |
| Sensing Method | Cross-beam |
| Cable Length | 78.740" (2000.00mm) |
| Voltage - Supply | 12 V ~ 24 V |
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Standard Package | 1 |
| Sensing Distance | 3.937" (100mm) |
| Other Names | 1110-1978 |
| Light Source | Infrared |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话