所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 20SOIC W |
| Translation | CML/HSTL/LVCMOS/LVDS/LVPECL/LVTTL to LVNECL |
| Logic Function | Level Translator |
| Operating Supply Voltage | ±2.5|-2.5/3.3|-3.3/2.5|±3.3 V |
| Logic Family | ECL |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Typical Operating Supply Voltage | ±2.5|-2.5/3.3|-3.3/2.5|±3.3 |
| Standard Package Name | SOIC W |
| Absolute Propagation Delay Time | 0.75 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Fabrication Technology | ECL |
| Maximum Low Level Output Current | 50 |
| Packaging | Rail |
| Maximum High Level Output Current | -50 |
| Supplier Package | SOIC W |
| Maximum Operating Supply Voltage | ±3.8 |
| Minimum Operating Supply Voltage | ±2.375 |
| Pin Count | 20 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Number of Bits | 3 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | LVNECL |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 3 |
| Input Type | AnyLevel™ |
| Data Rate | 2Gbps |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Propagation Delay (Max) | 0.675ns |
| Other Names | NB100LVEP91DWGOS |
| Package/Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 38 |
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| Type | CML/HSTL/LVCMOS/LVDS/LVPECL/LVTTL to LVNECL |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 0.675 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-20 Wide |
| Supply Voltage - Max | 3.8 V |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Technology | ECL |
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temperature (Max) | 85C |
| Operating Temperature (Min) | -40C |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Abs. Propagation Delay Time | 0.75 ns |
| Rad Hardened | No |
| High Level Output Current | -50 mA |
| Low Level Output Current | 50 mA |
| Logical Function | Level Translator |
| Package Type | SOIC W |
| Operating Supply Voltage (Min) | �2.375 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | �3.8 V |
咨询QQ
热线电话