所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 24QFN EP |
| Translation | CML/HSTL/LVCMOS/LVDS/LVPECL/LVTTL to LVNECL |
| Logic Function | Level Translator |
| Operating Supply Voltage | ±2.5|-2.5/3.3|-3.3/2.5|±3.3 V |
| Logic Family | ECL |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Typical Operating Supply Voltage | ±2.5|-2.5/3.3|-3.3/2.5|±3.3 |
| Standard Package Name | QFN |
| Absolute Propagation Delay Time | 0.75 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Fabrication Technology | ECL |
| Maximum Low Level Output Current | 50 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum High Level Output Current | -50 |
| Supplier Package | QFN EP |
| Maximum Operating Supply Voltage | ±3.8 |
| Minimum Operating Supply Voltage | ±2.375 |
| Pin Count | 24 |
| Lead Shape | No Lead |
| Number of Bits | 3 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Number of Outputs/Channel | 1 |
| Output Type | LVNECL |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Channels | 3 |
| Input Type | AnyLevel™ |
| Data Rate | 2Gbps |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Propagation Delay (Max) | 0.675ns |
| Other Names | NB100LVEP91MNR2GOS |
| Package/Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Product Category | Translation - Voltage Levels |
| Type | CML/HSTL/LVCMOS/LVDS/LVPECL/LVTTL to LVNECL |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 0.675 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | QFN-24, 4 x 4 |
| Supply Voltage - Max | 3.8 V |
| Supply Voltage - Min | 2.375 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| High Level Output Current | - 50 mA |
| Series | NB100LVEP91 |
| Brand | ON Semiconductor |
| Logic Type | Level Translator |
| Low Level Output Current | 50 mA |
咨询QQ
热线电话