所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 6CLCC |
| Type | Crystal Oscillator |
| Standard Frequency | 155.52|311.04 MHz |
| Output Level | LVPECL |
| Frequency Stability | ±50 ppm |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Maximum Symmetry | 52 % |
| Frequency Aging | 3 ppm/Year |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Mounting | Surface Mount |
| Package Width | 5 |
| PCB | 6 |
| Screening Level | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage | 3.3 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Symmetry | 52 |
| Standard Frequency | 155.52|311.04 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Supplier Package | CLCC |
| Standard Package Name | LCC |
| Frequency Aging | 3 (1st) |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Frequency Stability | ±50 |
| Package Length | 7 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 2.97 |
| Pin Count | 6 |
| Package Height | 1.8 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Operating Supply Voltage | 3.63 |
| Lead Shape | No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 6-CLCC (7x5) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 78mA |
| Voltage - Supply | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Frequency | 155.52MHz, 311.04MHz |
| Package/Case | 6-CLCC |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product | XO |
| Dimensions | 5 mm W x 7 mm L |
| Series | NBXD |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | 7 mm x 5 mm |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话